Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan rendeljek könyveket? A...

Honnan rendeljek könyveket? A libri hogy válaszol hogyha az igényelt könyv megérkezett az üzletükbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két dologban kérném a segítségeteket.

-Az első az hogyha a libri oldalán igényeltem egy könyvet akkor arról kapok majd valamilyen visszajelzést hogy már elérhető e a boltjukban?Ha kapok akkor hol email-ben vagy a libri oldalán a fiókomra küldenek egy üzenetet?

-A második az az hogy tudnátok ajánlani olyan oldalt ahonnan rendelhetek könyvet?Így a librin kívül.Mert ezt ismerem és itt van a közelemben a bolt is.De elég rossz hogy csak ezt az egyet ismerem mert nagyon szeretek olvasni és ha éppen nincs az a könyv a libribe amit szeretnék venni akkor igazából más bolthoz nem is tudok fordulni jelenleg.

Előre is köszönöm a válaszokat! 15/L



2016. jún. 5. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én általában közvetlen a kiadótól rendelek könyvet, előrendelem megjelenés előtt, akciós csomagként úgy olcsóbb. Pl: Fumax, Delta Vision.

Amúgy moly.hu oldalon össze vannak gyűjtve a kiadók, értesülsz az akciókról, megjelenésekről, meg rebgeteg mindenre jó ami könyvvekkel kapcsolatos:

[link]

2016. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*rengeteg
2016. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha üzletbe rendelsz,az e-mail címedre küldenek üzenetet.:)
2016. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a neten rendelek könyvet mindig megadom az email címem, telefonszámom (telefont nem muszáj). Érkezik visszaigazoló a rendelésről, majd hogy feladták a csomagot ha házhoz megy és futár hozza. Ha csomagpontra akkor értesítő arról is hogy megjött és mehetsz érte. Email-ben és sms-ben is.
2016. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Antikvarium.hu! Ezt is tudnám ajánlani, szinte mindenük megvan vagy ha nincs akkor általában be tudják szerezni. Én már csak inkább antikvár könyveket vásárolok. Eszméletlen pl hogy egy Csokonai összes manapság akár 10000 Ft-ba is belefájhat ha egyáltalán kiadják én meg 500 Ft-ért jutottam hozzá.
2017. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!