Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta Ken Follettől...

Valaki olvasta Ken Follettől a Katedrális c. könyvet?

Figyelt kérdés

Szeretnék nekifogni egy ilyen hosszabb könyvnek.

Kívancsi vagyok a véleményetekre. Tetszett vagy nem, miért? Jobb-e a könyv, mint a minisorozat? Unalmas valt vagy izgalmas?

Igazából bármi érdekel, csak nem spojlerezzetek légyszi. De legalább ne fontos dolgokat :)))



2016. máj. 15. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Bárcsak mondhatnám, hogy milyen a sorozathoz viszonyítva - sajnos azt nem láttam. A könyv maga leköt, két sorból megrajzol egy karaktert, szinte érzed a helyszínek illatát, hallod a zajokat, és rengeteget lehet belőle tanulni az adott korról. Ha elolvasod, sokáig nem fog kimenni a fejedből, igazi kirándulás vissza a múltba. Aki csak olvasta, mind arra vágyik, bár lenne folytatása, de amikor megtudják, hogy nem ugyanazok a szereplők vannak benne, az igazán lelombozó.


Most álltam neki egy háromrészes sorozatnak Ken Follett-től, az Évszázad trilógiának, az is fantasztikus.

2016. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ken Follett összes könyvét olvastam, de a Katedrálist nem fejeztem be. Pedig nagyon jó könyv. A sztory nekem annyira nem tetszett, mint a többi könyve. De mindenképp elolvasom egyszer ☺
2016. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el a molyon miket írnak akik olvasták. Van hideg, meleg, és forró.

Nekem nagyon bejött. Mivel nem történelmi könyvet írt az író, így persze hogy nem követi a történelmet. A jellemábrázolások és maga a meseszövés lenyűgöző.

2016. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még olvasás közben vagyok,a minisorozatot már láttam. Én szeret(t)em mind a kettőt, bár különleges eset vagyok, mert a sorozatot is amúgy csak Eddie Redmayne miatt néztem meg és megfogott Jankó karaktere, ezért is tetszik gondolom a könyv, nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy jó könyv :D És az apukám, a nagymamám, sőt a lovasoktatóm is olvasta is szerintük is jó, szóval csak ajánlani tudom. Viszont ha megnézed a minisorozatot is, számíts rá, hogy nagyon más a kettő! (még 1-2 szereplő életkora is jelentősen más a filmben)
2016. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!