Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek ilyen programokat?

Ismertek ilyen programokat?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy olyan programot keresek ami segít az írásban. Például megtudom adni a fejezeteket, a karaktereket és a helyszíneket stb. Lehetőleg legyen ingyenes, de nem muszály. Mindenkinek köszööm a válaszát!

2016. máj. 7. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Pontosan mire van szükség?
2016. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem teljesen. Hogy érted, hogy megadni? Helyszíneket??? Azt neked kell beleszőnöd a könyvbe, leírni, mit látnak a karakterek. Egy program ilyenre nem képes.


A fejezetet meg egyáltalán nem értem. Azt neked kell megírni... Vagy mire gondolsz?

2016. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ezt most en se ertem
2016. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
yWriter :)
2016. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
negyedik válastoló: köszönöm
2016. máj. 7. 12:32
 6/8 Fujoshi-sama válasza:
Szerintem ahhoz, amire te gondolsz, elég egy egyszerű Word dokumentum is, amibe lehet jegyzetelni. A szöveg megírására szintúgy megfelel, én is Wordben írom a regényt. Ha pedig könyvformátumban szeretnéd látni a művet, javaslom az InDesign-t, bár nem annyira egyszerű megtanulni, még nekem is folyamatban van, mert csak alap szinten vettük az iskolában.
2016. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az inDesignt ismerem szeretem, de olyanra gondoltam mint az yWriter hogy meglehet adni a karaktereket helyszíneket stb
2016. máj. 16. 15:34
 8/8 Pali1977 ***** válasza:

yWriter a legjobb. Vagy writer's café, de ahhoz kell regkód, ami - ha a writer's cafe 2-t használod a következő:

név: TEAM ViRiLiTY

S/n: 4D7E5BF7-7864BE01-C9D45D61


de az yWriterrel nem kell kínlódni, magyarul is tudod használni, igaz, a writer's caféban meg van névgenerátor, idővonal jegyzeteket készíthetsz, és van írás tippek, amit ott a programban ki is próbálhatsz. Megadott idő alatt írhatsz egy kis történetet, ami segít abban, hogy "formában maradj"

2016. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!