Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi ennek a könyvnek a címe?

Danna99 kérdése:

Mi ennek a könyvnek a címe?

Figyelt kérdés

Arról szól, hogy van egy lány akit valami egyetemi bulin megakarnak erőszakolni egy pasi meg megmenti.

A srác szeret rajzolni és kiskorában megerőszakolták és megölték az anyját őt meg a kiságyához kötözték.

A lány önvédelmi órára is megy a barátnőjével.



2016. máj. 4. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
fiddy sédsz of gréj
2016. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem pontosan erre gondoltam..
2016. máj. 4. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha kiderül feltétlenül írd meg!:)
2016. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kiskorában megerőszakolták rész hibádzik egyedül, de a többi ráillik a Tammara Webber: Easy - Egyszeregy című könyvére (bár lehet hogy a Lucasról szóló részben kiderül a többi...)
2016. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz, az eleje nem stimmel, mert a két szereplő egy irodaházban találkozik, de a férfit elég erős trauma éri kiskorában (talán meg is erőszakolták, nem vagyok már biztos benne, régen olvastam), és a lány is erőszak áldozata lesz, féltestvére által. A lány jár önvédelmi órára (bár egyedül), krav magára azt hiszem, hogy esetlegesen képes legyen megvédeni magát.

Sylvia Day: Hozzád kötve c. könyve. :) ez egy sorozat (Crossfire sorozat), külföldön nemrég jelent meg az 5. rész. Egyébként hasonló, mint az 50 árnyalat trilógia, de szerintem jobb, legalábbis nekem jobban tetszett.

Nem tudom, erre gondoltál-e, de azért remélem tudtam segíteni kicsit. :)

2016. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az "easy" vagyis az egyszeregy cimű könyvet kerestem! :)

Egyébként nem a srácot erőszakolják meg hanem az édesanyját (lehet félreérthetően fogalmaztam)

2016. máj. 6. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!