Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csillagainkab a hiba rovid...

Csillagainkab a hiba rovid tortenete? Kicsit reszletesebb elbeszelesben le tudnatok nekem irni?

Figyelt kérdés
Olvastam a konyvet es a filmet is lattam , de sajnos eleg regen es mar elfelejtettem csak halvanyan emlekszem a reszletekre :s

2016. márc. 30. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Van egy lany aki rakos, a rak vegso stadiumaban van, ezert mar iskolaba se jar, hanem otthon teng-leng, meg ilyen terapias csoportba jar. A csoportban megismerkedik egy sraccal, szerelmes lesz. Smarolas, nyaltenger, Coelho-szintu bolcsessegek, metafora igy-ugy.


A lanynak van egy kedvenc konyve, aminek nincs normalis befejezese. Elhatarozza, hogy a sraccal egyutt meglatogatja az irot (Amszterdamban), es megkeri, hogy irjon folytatast a konyvnek. Elmennek Amszterdamba, talalkoznak az iroval, de az iro egy reszeges bunko, es elkuldi oket a francba.


A vegere mar nem nagyon emlekszem, mindenesetre a srac meghal, es van egy csomo Coelho-stilusu duma.

2016. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi :)
2016. márc. 30. 21:02
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg valaki aki emlekszik hogy mi volt a vegefele ?
2016. márc. 30. 21:29
 4/6 ciccca baba ***** válasza:
50%

a vége lényegében tényleg csak annyi, hogy meghal a srác...elég komoly fájdalmai vannak már a végén (nem is igazán vannak tiszta pillanatai)

Hazel természetesen tudja, hogy meg fog halni, nem táplál hamis reményeket és tudja, hogy neki sem lesz hosszú élete

végül az íróról kiderül, hogy neki meghalt a kislánya és ezért lett depressziós és alkoholista (inkább alkoholista), ő el is fog menni a temetésre és elmondja Hazelnek, hogy mennyit zaklatta őt August egy akármilyen befejezésért, amit végül meg is kapna Hazel, de ha jól emlékszem már nem is igen érdekli őt, mert nagyot csalódott a kedvenc írójában

2016. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyonszepen koszonom :3
2016. márc. 31. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonkeppen a konyv lenyege, hogy minden embernek megvan a sajat eletutja, sorsa.


A lany vegig azon ragodott, hogy a szulei, baratai hogy fogjak feldolgozni a halalat, hogy fogjak elviselni, mit csinalnak miutan o meghal. Ezert kellett neki a konyv folytatasa, mert az egy hasonlo eletutat irt le, es a lany akarta tudni, mi lesz a konyvben a foszereplo halala utan. A vegen megerti, hogy az eletre nem lehet sablonokat rahuzni, es ezert nem is kell mar a folytatas.

2016. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!