Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Régebben olvastam egy könyvet...

Régebben olvastam egy könyvet csak nem tudom a címét. Tuja valaki melyikről van szó? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ez egy tini könyv.

Romantikus.

Van egy csaj akinek van egy titkos hodolója, folyton üzeneteket ajándékokat küld neki. Sokszor találkoznak majdnem de a srác mindig meg lóg valahogy. Az iskolájukkal a lány elmegy egy síelni egy kis időre.A csaj nem tud síelni ott tanul meg kicsit. Egyik nap ködös idő van úgy mennek síelni és véletlenül az extrém nehéz pályára téved. A hodoló meg üzenetet küld neki mire a lány írja neki h hol van. Választ kap amiben ez áll: Mindjárt ott vagyok.

Nem sokkal később oda megy hozzá valaki aki arra kéri mielőtt rá nézne takarja el a szemét. Mikor kinyithatta a csaj ott állt elötte egyik osztálytársa aki a sulijuk legmenőbb sráca.



2016. márc. 28. 19:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!