Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight rajongók! Örültök?...

Twilight rajongók! Örültök? :D Stephenie Meyer új könyve június 5. én fog megjelenni a boltokban! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak azírjon aki szereti amúgy is a történeteit:) Köszönöm!:)


Szóval ez egyfajta kiegészítés az Eclipse-hez, ezért is adják ki hamarabb mint ahogy a film megjelenik, hogy a rajongók jobban rálássanak a dolgokra:) Bővebb információt itt találtok:


[link]


De ha valaki nem érti röviden én is el tudom mondani:)


2010. márc. 30. 21:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Én alig várom:D
2010. márc. 30. 21:51
 2/9 A kérdező kommentje:

Jah, és a félreértés elkerülése végett: NEM a Breaking dawn magyar kiadásáról van szó, hanem egy teljesen új novelláról amit Bree Tanner szemszögéből olvashatunk (az újszülött vámpír szemszögéből akit a végén megöl a Volturi)

:)

2010. márc. 30. 21:53
 3/9 anonim válasza:

húúha hát nekem ez a szöveg nem fekszik,egy szót se tudok angolul..XD

de amúgy már hallottam h megjelnik,tökjó lesz*__-

2010. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaj, a kicsi Bree. *-* :) Sajnáltam, hogy megölik. :(

Amúgy várom a könyvet, tuti megveszem. :)

2010. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Naszóval:

Stephenie már rég elkezdte ezt a történetet, mindig írt, hozzá egy keveset, de csak úgy magának, szórakozásból:p Elmondása szerint ez csak egy ún "short story" azaz novella, elbeszélés akart lenni, nem is igazi regény.

Mivelhogy ez egy afféle kiegészítés az Eclipse-hez, kiadják hamarabb, mint ahogy a film megjelenik, és - ezt nem tudom, hogy hogy gondolják - de ajándék lesz az olvasóknak, nagyon olcsóért, és/vagy teljesen ingyen. (Aki megveszi 1 dollárral hozzájárul az amerikai vöröskereszt tevékenységéhez, de online is elérhető lesz az interneten:)

Huuh, hát dióhélyban ennyi. Úgy 200 oldalas lesz kb., és a címe "The Short Second Life of Bree Tanner" vagyis Bree Tanner rövid második élete, mivel mint tudjuk, végül meghal szegény.

Az egész ötlet úgy jött, hogy az eclipse forgatókönyv-írója megkérte Stephenie-t, hogy meséljen már neki kicsit többet a Seattle-ben történtekről, hogy mégis hogy jött össze Victoriának a hadsereg, és mivel megvolt már neki ez a kézirat, odaadta, hogy elolvassa... Aztán odaadták még a Victoriát, Riley-t és Bree-t játszó lánynak is, hogy ők is nagyobb látásteret kapjanak a dologról. (de ők elégették a kéziratot elolvasás után, nehogy úgy járjon mint a Midnight Sun... képet láthattok a lányról mellette a vederben a kézirat maradványaival)

Hát kb. erről lenne szó:D

2010. márc. 30. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

az az igazság hogy ez a vámpír beleszeret az emberbe vagy 2faj szerelme 2ellentétes család szerelme stb már ezerszer lerágott csont :)

szerintem ennek az írónőnek az irományai csak azoknak tetszik aki még sosem látott /olvasott romantikus regényt -.-

2010. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

szóval a történet nem egy megnyerő anno mikor először lötték le mint poént lehet h az volt de így szerintem ha bekapcsolo maz RTL klubot egy ien tipusu film megy rajta épp :D szal ez nagyon szzokásos sztori szentme nemis értem hogy a jóképű színészeken kívül mi tetszik a filmben nektek :)

nem ismerlek titeket de egy tipp azt súgja h ti először a filmet láttátok belezugtatok patiszonba és az ő kedvéért olvasátok a könyvet:D

2010. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Biztos vannak ilyen emberkék is, más nevében nem nyilatkozom, de én nem így voltam vele. Először olvastam, még magyarul meg se jelent, a filmet is majd csak később adták ki. Más vámpíros sztorit nem olvastam, és nem is akarok, mert félek utánna már ez nem tetszene. Nekem az a vámpírvilág, melyet Stephenie felépített sokkal jobban tetszik mint amit a filmekben lehet látni, dehát ahogy a mondás tarja: kinek a pap, kinek a papné:) Sok más romantikus regényt olvastam már, de ehez foghatót, vámpírosat egyet sem, szóval lehet azért tetszik mert nincs összehasonlítási alapom evel kapcsolatban. De ha már így alakult, én nem bánom:)
2010. márc. 30. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:

En is hallotam már róla és nagyon örülök neki. De azt csak angolul vagy magyarul is lehet itt kapni majd? És ha igen mikor?


Amugy énis a könyvet olvastam elöbb és nekem a film annyira nem jöttbe mert egycsomómindenben eltér.

2010. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!