Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta itt valaki a John...

Olvasta itt valaki a John meghal a végén c. könyvet? (David Wong)

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre(ha lehet spoiler nélkül!Még nem vettem meg!)
2016. jan. 1. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez van magyarul is már? Én angolul olvastam. Annak ellenére, hogy az író egy idióta (NE menj fel a cracked-com-ra), a könyv valószínű tisztább pillanatában íródott. Jókat nevettem, bár Dave egy elég szerencsétlen figura. John szerintem halál komolyan vicces volt, a folytatásban (This Book is Full of Spiders) többet megtudunk róla. Baromi véres, komolyan, szóval nem ajánlom ha nem vagy felkészülve erre.
2016. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magam is angolul olvastam. Az elején nagyon tetszett, viccesnek találtam. Később azonban már borzasztóan ellaposodott, erőltetett hülyeség lett, képtelen voltam befejezni. Azóta kerülöm a többi könyvét is.
2016. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Végülis megvettem a könyvet.Tényleg jó vegyes fogadtatása van(Goodreadsen is körülnéztem a kritikák között)bár ahogy néztem,többnyire pozitívak a visszajelzések,szóval majd meglátjuk hogy sül ki nekem :D
2016. jan. 17. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!