Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megéri egy nagyon...

Szerintetek megéri egy nagyon régóta várt könyvet 300-3500Ft ért megvenni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyuék azt mondják egyfolytában hogy nem kaphatok olyan drága könyvet karácsonyra! Csakhogy az egy triológia és az 1 része ugye már megvan és alig várom már hogy olvashassam... De ők ezt túl drágának tartják. Szerintetek sem éri meg? Olvassam el inkább a könyvtárból? Vászaitok előre is köszönöm!!

2015. nov. 19. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Manapság ennyibe kerülnek a könyvnek. Ez sem egy eget rengető ár. Legalább értelmes dolgot kérsz.
2015. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy draga konyv, manapsag ennyibe kerulnek a konyvek. En egyszer 650 lejt adtam ki egy konyvre (es megerte...) :)
2015. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták ma már ennyi egy könyv, és ez még az olcsóbbak közül van.


Azt meg inkább nem kommentálnám, hogy nem akarnak ennyit rád költeni, úgy, hogy te ezt szeretnéd, és még művelődnél is tőle.

2015. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri, de persze ez nagyban függ az anyagi helyzettől is. Nem tudom, hogy a tietek milyen, de arra nem gondoltál még, hogy esetleg most tényleg annyira rosszul álltok, hogy nem engedhetik meg? Persze ez egy elég szélsőséges feltevés, csak eszembe jutott. (Amúgy zsebpénzedből félretehetnél rá, ha tényleg annyira szeretnéd...)
2015. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik könyvről lehet szó, de érdemes a neten körülnézni. A kiadók a saját weboldalukon általában kedvezménnyel kínálják a könyveiket, de az Alexandra és a Libri is rendszeresen akciózik, az ő honlapjaikat is érdemes minden héten megnézni.
2015. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem draga ennyiert.
2015. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! És nem vagyunk gazdagok de azért szegények sem. És annyira meg végképp nem hogy ne kaphassam meg egy már régóta áhított könyvet! Amúgy csak érdekelt hogy mások is így gondolják- e ahogy ők. Ezek szerint nem .
2015. nov. 20. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát vagy ezt kapod, vagy egy kiadós verést amiért követelőzöl. :DDD
2015. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Manapság sajnos ennyibe kerülnek a könyvek. Viszont szüleidnek lehet rá oka, hogy drágállják - lehet, hogy kapsz valami tényleg drágát már karácsonyra, ami meglepetés lesz, vagy simán nincs pénzük rá, nem tudom.


Melyik könyvről van szó? Sok kiadónak a saját webboltjában sokkal (20-30%-kal) olcsóbbak a könyveik, mint az Alexandrában vagy a Libriben, ill. decemberben nagyon sok helyen van extra kedvezmény. (Egyébként ha régóta várt könyv, akkor érdemes lehet előrendelni a kiadónál, úgy még több kedvezmény jár rá - az Agavénál pl. 35% az előrendelési kedvezmény.)

2015. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!