Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek volt kommandósok,...

Ismertek volt kommandósok, katonák életéről szóló könyvet?

Figyelt kérdés

Igaz történetek érdekelnének,pl orosz,francia hadseregről stb. pl. viktor Suvorov: Spetsnaz - The Inside Story of the Soviet Special Forces".

csak ez sajnos nincs magyarul.

Köszönöm a segítséget!


2015. nov. 17. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Bátraké a mennyország


ez nem orosz meg francia, egy zsidó lányról szól, akit korán az izraeli hadseregbe szerveztek.

2015. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Stephen E. Ambrose: Az elit alakulat - ajánlom nagyon, egy különleges légideszant hadosztály egyik ezredének egy százada, az Easy század története a II. világháborúban.

[link]

Lejjebb az első értékelés az enyém (Arcturus)


Bear Grylls: Tűzön-vízen át - életrajzi könyve, a kiképzéséről ír leginkább, nagyon durva.


Chris Kyle · Scott McEwen · Jim DeFelice

Amerikai mesterlövész - nem olvastam, kívánságlistás.


Marcus Luttrell: A túlélő - ezt sem olvastam, egy SEAL-es írása.


Ezek mondjuk Bear Grylls kivételével amerikaiak, de megéri elolvasni (legalábbis amit én is olvastam, az nagyon tetszett).


Egyébként ajánlom a moly.hu oldalt, ha beírod a keresőjébe, mire vagy kíváncsi (katonaság, háború, életrajz, stb... általános címszavak), akkor a címkékre kattintva utána találsz egy csomó könyvet.

2015. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!