Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csillagainkban a hiba vagy...

Csillagainkban a hiba vagy Útvesztő?

Figyelt kérdés
Melyiket olvassam ? Tudom , hogy a kettőt nem lehet összetenni , de mégis kivàncsi lennék , hogy aki mindkettőt olvasta melyiket élvezte jobban . A dràmàt is szeretem és a disztópiàt is , de csak az egyiket venném meg.

2015. okt. 25. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csillagainkban a hiba az jobb szerintem
2015. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Papírvárosok :D amúgy én a Csillagainkban a hibát nem olvastam, csak az útvesztőt, de az 5** :) És annak van folytatása is. Amúgy ott van a könyvtár, ahonnan bármikor kikölcsönözheted és a net, ahonnan letöltheted.
2015. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Útvesztő!!!! <3 <3 <3
2015. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőt el kell olvasni, kihagyhatatlan könyvek.

mindkettő

2015. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő!
2015. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mindkettő :D de ha az útvesztőt veszed akkor később a többi részét is megfogod :D
2015. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szerintem az Útvesztő


Én először az Útvesztőt moziban láttam, előtte nem is hallottam róla, és nagyon megtetszett, nem akartam kivárni, hogy kijöjjön a 2. rész filmben, ezért nekiálltam a könyveknek, elölről, és én, aki nem szeretek olvasni, 1 hónap alatt kiolvastam az első 3 részét, azaz Az Űtvesztőt, a Tűzpróbát, a Halálkúrát, és még vissza van a Halálparancs, és az 5. rész, amit még sehol nem adtak ki. Az azért érdekes hogy trilógiának indult, és már a 2. rész végén le van írva, hogy készül a 4. rész, a 3. részre mégis rá van írva hogy trilógia :D

2015. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

#7-es vagyok


Azt hozzáteszem, hogy a Csillagainkban a hiba is jó, de csak akkor ha nem csak egy romantikus/ifjúsági könyvnek tartod, hanem látod a háttérben a valóságot, és hogy mit kell átélniük az igazi betegségben szenvedő embereknek a könyvön kívüli világban.

2015. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Útvesztő <3 <3 <3

Nagyon jó könyv, nem tudtam letenni. Nagy fordulatok vannak benne, amik egyáltalán nem kiszámíthatóak. Nagyon izgalmas és leköt. Én mindenképpen azt ajánlom. A Csillagainkban hiba elég unalmas.

2015. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

7-es vagyok

Én 5 nap alatt olvastam ki Az Útvesztőt, éjszaka is olvastam. A Tűzpróbát 1 hét alatt, és a 3. reszt 2 het alatt, mert nem volt időm, viszont az utolsó 200 oldal megvolt 2 nap alatt :D

És igy jon ki az 1 honap :D

A 4. reszt pedig még meg kell szereznem :D

2015. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!