Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvencetek az Időfutár...

Guminyuszmusz kérdése:

Ki a kedvencetek az Időfutár sorozatból? És miért?

Figyelt kérdés
Nekem Charlotte mert meg tudja magát védeni pedig nő. Bennedict mert vicces és jó színész.

2015. okt. 17. 18:18
 1/7 Maddii válasza:
Búné, Tibi, Sándor bá'. De a legjedvencebbem( full mint én) Rogyám Mari.
2016. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Búné....mondjuk még csak az elsőt olvastam....De Szerintetek az baj ha nem sorrendben olvasom?
2016. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A válszolónak: Mindenképp sorrendben olvasd! ;)

A kérdezőnek pedig: Nos, Benedict, mert... Ő Benedict, Sándor bácsi, mert mindig pozitív, mégis egy kicsit bogaras figura. Vali néni és Hanna néni a beszólásaik miatt. Wolfi, mert..., hú nem tudom. Csak úgy. Mert jól lett megírva.

De tulajdonképpen mindenki szerves része a sorozatnak és mindenkit lehet szeretni valamiért :)

2016. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Öhm, nekem jó sok van, de a legeslgenyagobb Benedict, mert vicces, beképzelt, együgyű (de nagyon jó értelemben) és tehetséges. Meg persze én helyesnek képzelem el (jó, én totál XXI.századian helyesnek képzelem, ami nehezen megodlható, ha a tizennyolcadikban él).

Amúgy még Sándor, aki folyton viccessé tesz minden pillanatot, amíg jelen van Metzelert is bírom, főleg amikor Hanna kegyeiért versengtek Benedicttel, meg Charlotte, aki nagyon titokzatos, érdekes karakter, és jó önvédelemből.

De minden szereplőt nagyon szeretek. (Jó, Edina idegesít, de benne ez a pláne, azért lehet szeretni)

2016. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, meg kimaradt a kedvencek közül Mozart (vagy Wolfi, kienk hogyan). Egyszerűen, mint zeneszerző bámulatos, a karaktere pedig remekül lett megírva.

(Utolsó)

2016. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fanni27 ***** válasza:

Először is Hanna természetesen, (mert bátor, vicces, kalandvágyó) utána (nem sorrendben):

Charlotte, (amit már mindenki leírt hogy miért),

Sándor (bár volt amikor haragudtam rá, de amúgy nagyon vicces és bogaras),

Benedict (<3 mert őt csak imádni lehet:)

Edina (a vicces stílusa miatt, amikor énekelte azt a dalt Ervinnek a fizikaverseny miatt, sírtam a röhögéstől)

Szabika (a kihagyhatatlan beszólásai miatt:)

Wolfi (láttam egy nagyon elborzasztó filmet Mozartról, ahol megbolondult meg...szóval nagyon nyomasztó volt a film és emiatt nem szerettem rá gondolni mert ijesztőnek találtam, de az Időfutárnak hála már egészen másként gondolok rá és amúgy nagyon bírom a hangjátékban)

2017. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem minden karakter nagyon szimpatikus, az összes szereplő remekül meg van írva, a kedvencem Bulcsú, de bírom Teklát, Fúziót(Józsit), Búnét, Imre bát, Edinát, Sándort, Hanna nénit, Benedictet meg úgy mindenkit
2023. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!