Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv az anyagi jólétről és...

Könyv az anyagi jólétről és boldogtalanságról? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Üdv szeretnék könyvet olvasni az adott témában de sajnos nem ismerek ilyet ami erről szólna,Jelenleg elértem mindent amit lehetőségeim engednek nem szűkölködöm semmiben hála az égnek,de ahogy mondani szokták a pénz nem boldogít és sajnos ez igaz én sem vagyok az,ezért szeretnék olvasni ebben a témakörben könyveket,hátha segítene az új emberi helyzetek megismerése és segítene megtalálni az utat a boldog élet felé! Előre is köszönöm további szép estét mindenkinek!

2015. szept. 6. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem te vagy Bill Gates, addig nem értél el mindent :D. Én olvastam egy milliárdos kiskönyvét, nem volt benne túl sok, mert csak unalmába írta. Csak ő befektette a pénzét meg random adományozott és csinált 3 gyereket. Nem tudom h nem lehet boldog valaki akinek sok pénze van. Dan Bilzerien helyébe is szívesen lennék :D Nekem is megvan mindenem, de még vannak álmaim.
2015. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jókai Mór: Szegény gazdagok
2015. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!