Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan aki olvasta...

Van itt olyan aki olvasta Puzsér Róbert valamelyik könyvét?

Figyelt kérdés
Ha igen, leírhatná, hogy milyen volt. Érdekelne.

2015. szept. 6. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Jók voltak... 2-t olvastam, de most kezdem a Forrást, az is százas, hogy nagyon jó, ez spirituális, tuti, hogy nagyon magába szippant majd.


A Szélsőközép egy nagyon precízen odamondott társadalomkritika, rendkívül intenzív élmény, a képek, a cikkek az egész könyvnek a kézben tartása egy élmény, egy utazás a modern társadalmunk mocskába, nálam nagyon erős.


A zsidók szégyenét olvastam még, ez a könyve igazából az Antigonéból merítkezett elég sokat, de egy modern, sokkal érthetőbb, értelmezhetőbb, átélhetőbb köntösbe van, szóval én olvastam mindkettőt, az Antigoné is jó, de ez engem sokkal jobban lekötött. A balliberális értelmiségnek mutat egy nagyon erős görbe tükröt az alkotás, kőkemény dráma, imádtam.


A hét mesterlövésze 1-2 van még, úgy tudom, ezek is jók, az 1 már volt a kezembe, de nem olvastam végig, mert ez olyan, hogy a rádiós beszélgetéseibe (AHM) az adott filmről elhangzott gondolatok, mondatok vannak sallangmentesen összeszedve. Nem rossz, de én kicsit csalódtam, mondjuk a rádiós beszélgetései alapján oda van írva a borítóra, de én azért arra számítottam, hogy nem azt fogja sallangmentesre lefaragni, amit ott akkor mondtak, hanem inkább kritikák lesznek, esetleg pár ott elhangzott gondolat visszaadása. Mind1 így se rossz, de én csak beleolvasgattam néhány filmbe és vittem vissza a könyvtárba...

2015. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!