Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Metro 2035 magyarra?

Metro 2035 magyarra?

Figyelt kérdés
A wiki szerint july 12-én jött ki a könyv, van már, vagy mikorra várható a fordítás? Nagyon érdekelne, mert ha jól tudom a Last Light c. játék történetéhez lesz hasonló/azt folytatja (?).
2015. aug. 11. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lefordítani egy könyvet nem két perc, főleg hogy visszaadja az eredeti nyelvezetet, pláne oroszról ami nem olyan egyszerű nyelv mint az angol.
2015. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és először mindig angolra fordítják le az ilyen könyveket, amik nem angol nyelven születtek. Szerintem jövő ilyenkor lesz magyarul. Ha azt nem tudod kivárni akkor olvasd el angolul(ha tudsz) az hamarább kijön.
2015. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom először lengyelle fordítják le, angolul meg nem szeretném elolvasni, mert az angol nem olyan "sokrétű" (bocsánat hogyha tévedek) nyelv mint a magyar. És a story-ról tudtok valamit mondani?
2015. aug. 14. 00:12
 4/4 anonim válasza:

[link]


tessék.

2015. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!