Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért szeretitek az Alkonyatbó...

Miért szeretitek az Alkonyatból Jaspert?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Ki mondta, hogy szeretem?

Nem vagyok meleg.

2010. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
hát annyira nem szerepel sokat de amugy a 2. részben is a kis incidenst leszámítva tök jófej:D
2010. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
mert olyan világvége hangulata van és tök sötét??
2010. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

ezt a kérdést nagyon nem így kellett volna feltenned!!! ahogy az első is írta: ki mondta, hogy szeretem??? :S:S:S

midn1...

amúgy sztem a filmben nagyon szar de a könyvben egész jó fej, és több van róla a harmadik és a negyedik részben, amikor jó fej...egyébként nekem csak 2 szövege tettszik: -szerintem megbirkózunk vele!

-idősebb a barátnőd nálad! szexi!


ENNYI! (jah am lehet, h azért mert amikor ki van sminkelve nem néz ki rosszul)

2010. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó idézetet amit beírtál Emmett mondja,és a filmben,de mindegy.Amúgy meg azért kérdeztem,mert csomó mindenki szereti,és én nem értettem az okát...
2010. márc. 8. 17:51
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
mert olyan világfájdalmas képe van és ettől helyes!!! :)
2010. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

17:51


Az Alkonyatot is sokan szeretik, és én sem értem, hogy miért, mégsem tettem fel egy kérdést sem, hogy miért nézitek ezt a szart.

2010. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én kedvelem. Mert annak ellenére h lehetne más élete a jobbra törekszik és látszik rajta az akarat.
2010. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem egyszerűen csak szimpi. Lehet, hogy olyan titokzatos, azért. Keveset beszél, sokat tud. Olyan kis helyes... :) A filmben szerintem még csak nem is csúnya, sokkal sebb Edwardnál, de hát, izlések és pofonok...
2010. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem ő a kedvencem, de azért szeretem. Érdekes figura, igyekszik kívülálló maradni, titokzatos, de mellette nagyon kedves is, ez néhány rövid sorból derül ki.
2010. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!