Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről? : neon.hu/suli/14-eves-es-megjelent-az-elso-konyve-283974

Figyelt kérdés

Szűcs Vanda... hm, honnan is ismer(het)jük?

Írt egy könyvet. Ó, bocsánat,írt kettőt! 2 szánalomra méltó könyvet.

Ez a cikk viszont pont az ellenkezőjé állítja.

MARKETING! Semmi más! Ez a könyv"sorozat" egy sz*r!Nem lehet máshogy fogalmazni!

Nektek hasonló a véleményetek?



2015. aug. 1. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden egyes írót híressé tenni már csak amiatt, mert írt egy könyvet! Ez régen sem így működött és most sem így kellene működnie! Másik példa, a Szürke 50 árnyalata könyvek, melyek iszonyatosan ostoba és semmitmondó alkotások, ellenben nagyon sokan szeretik. (Ha valaki megmondaná, hogy abba mi annyira jó, akkor azt megköszönném.) A megoldás: mindenki olyan könyvet vesz, amilyen neki tetszik, ám meg kell lennie a minimális igénynek a jó történetre, a jó cselekményvezetésre, a jó stílusra, stb-re. Így elkerülhető lenne az, hogy valaki híres legyen csak azért, mert félreértik és sokan veszik, mások tehetségére az irodalom területén pedig fel lehessen figyelni.
2015. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kijött az első kötet, a család vett egy csomó cikket is, ezek mindegyike reklám.
2015. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban egyetértek, hogy az "alkotása" minősíthetetlenül szánalmas, és nekem is elegem van már abból, hogy mindenhonnan ő folyik a csapból is. A helyében inkább remeteként tengetném az életem hátralevő részét Szibériában, ha csak egy ilyen színvonalú történetet tudnék alkotni.


Idővel úgyis lecseng a dolog. Trendek jönnek-mennek... 5 év múlva a kutya se fog rá emlékezni, erre mérget mernék venni.

2015. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan egy tizennégy éves írta? Nem olvastam még, de az alapján, amit hallottam róla, nem valami nagy szám.


A neon.hu meg egy rakás kaka, komolyan pénzeli a durex, hogy reklámozzák az óvszert. Valószínűleg Szűcs Vanda kiadója is pénzelte az oldalt, hogy ilyen fényező cikket írjanak.

2015. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!