Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a Vámpírnaplók c....

Milyen a Vámpírnaplók c. könyv? Jobb mint a sorozat?

Figyelt kérdés
10/?

2015. júl. 15. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más mint a sorozat. Először nem is nagyon tetszett. Másodszori olvasásra már elvagyok vele. Ha a sorozatot 10/10-nek értékelem, akkor a könyv 10/6 vagy 10/7. Annyira nem rossz, de nekem a sorozat jobban bejött.
2015. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat sokkal jobb, de amúgy nincs is sok közük egymáshoz. Minden szereplő idegesítő, Elenával az élen, Stefan pedig egy igazi nyálgép a könyvben. 10/5, ha jószívű akarok lenni.
2015. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat jobb mint a könyv nincs semi közük egy más hoz.Stefan naplója viszontt ugyanolyan mint a sorozat.
2015. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
a könyv nekem sokkal jobban tetszik.meg szerintem olyanok a karakterek amiket könnyű elképzelni. nagyon imádom és már csak utolsó rész van hátra,és most újra ki szeretném olvasni a 6. részt mert az baromi jó. stefant én sem szeretem benne mert unalmas de amugy izgalmas történet és az egyetlen könyv amin sírtam. (7.rész vége)ajanlani tudom csak és mindenképp kezdj neki :)
2015. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatnak és a könyvnek köze sincs egymáshoz, de nekem mindkettő elnyerte a tetszésemet!!:)
2015. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok 10/8.
2015. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!