Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani nekem jó...

Tudnátok mondani nekem jó krimiket?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon szeretek olvasni, az utóbbi időben megcsappant azoknak a könyveknek a száma, amelyeken végig szerettem volna rágni magamat. Kérdésem elsősorban azokhoz intézném, akik tudnak olyan jó, izgalmas, fordulatos regényeket, amelyek lekötnék krimi imádó lényemet. Szeretem azokat, amelyekben eltűnt személyek után nyomoznak, és egy kis gyilkosság is belevegyül a történetbe. Ha nagyon "durva", az sem baj. Olyan könyveket keresek, amelyeket nehéz letenni, és amelyeknek a végére érve csak elképedve bámul az ember saját maga elé. Előre is köszönöm.

2015. júl. 6. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Dean R. Koontz könyvei.

Karin Alvtegen: Árnyak

Jo Nesbo: Boszorkányszög

Mary Higgins Clark: Halálos tánc

2015. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elképedést nem garantálom, a szorakozást sztem igen.


Ajánlom Leslie L. Lawrence krimijeit (nekem az első könyvei jobban bejövősek, mint amiket az utóbbi 10 évben írt)


Ha szereted az ovosi krimit, akkor Robin Cook. (Kóma, Műhiba ...) és van egy nem orvosi krimije is, ami sztem nagyon jó a - Szfinx


Thomas Harris: A bárányok hallgatnak (amiből a film is készült)


És ami sztem nagyon ütős:

Steven Spruill - Fájdalomcsillapító

2015. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belapus ***** válasza:

L.L.L. egy-egy könyve közt azért érdemes kis szünetet tartani.

Vavyan Fable Halkirálynő-sorozata; Ed McBain regényei; a klasszikus amerikai krimiírók ( Hammett, Chandler, Macdonald ) művei.

2015. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaza van belapus-nak LLL-t nem szabad egymás után olvasni. :-)

És eszembe jutott még közben könyv, vagyis író:

Nora Roberts J.D. Robb álnéven írt, jövőben játszódó (de nem sci-fi!) női nyomozós regénysorozata, amit amennyiben megtetszik érdemes kiadás sorrendjében elolvasni. Mivel a nyomozónő (Eve Dallas) életének alakulása is a történetek része, nem csupán a bűnesetek megoldása.

[link]

2015. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2015. júl. 9. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Sebastian Fitzek-A terápia
2016. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sebastian Fitzek-Ámokjáték
2016. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!