Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta George R. R....

Aki olvasta George R. R. Martin: Tűz és jég dala regénysorozatát (Trónok harca stb), mit gondol róla?

Figyelt kérdés
Aki esetleg a sorozatot is nézi, melyik tetszik jobban?
2015. jún. 16. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én először a sorozat 1. évadát megnéztem és akkor döntöttem úgy,h elolvasom a könyveket is. Elolvastam angolul, magyarul, most újra angolul. Szerintem ha ismered a könyveket, akkor a sorozat nagyon gyengének tűnik, mivel nagyon sok dolgot kihagynak belőle, ugyancsak sokat megváltoztatnak, hülyeséget is raknak bele.

A könyvsorozat a kedvencem lett, mondhatni része lett az életemnek.

2015. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sorozatból már csak 2 rész van hátra. A könyvet nemrég kezdtem el, a könyvben rengeteg olyan dolog van, ami a sorozatban nincs vagy máshogy van.
2015. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A könyvek mondhatni a kedvenceim lettek. A sorozat hozzájuk képest nagyon gyenge. Kihagynak,átírnak dolgokat ( ráadásul pont az érdekeseket). Szóval ha élvezni akarod a sorozatot akkor ne olvasd el a könyveket mert akkor nagy csalódás lesz.
2015. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most a harmadik kötetet olvasom, de már itt egyre jelentősebbek a eltérések.

Nála gyelőre nincs olyan, h melyik a jobb, merthát mind2 más, így még a sorozat után is kapok új dolgokat, és én ezt nem hibának, hanem előnynek írnám le.

2015. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!