Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvek a legjobbak 15...

Moemi chan kérdése:

Milyen könyvek a legjobbak 15 éves kor felett?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ezzel viccesnek tartod magad el kell hogy szomorítsalak, mert egyáltalán nem tudtam rajta nevetni mert ez egy nagy hülyeség!!!
2015. máj. 27. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen stílust, milyen komolyságút keresel?

2015. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A felhasználóneved tényleg kicsit weeaboo-hangulatú.


Amúgy meg 15 éves kor felett... Basszus, ez alapján nem tudunk neked konkrétumokat mondani. Legjobb könyv ki szerint? Melyik műfajban? Nincs a a világon olyan ember, aki meg tudja neked mondani objektíven, hogy mi a legjobb könyv. Milyet szeretnél? Most hiába mondok neked egy féltégla, politikai orosz regényt, ha te mondjuk épp klasszikus romantikus cuccra gondoltál.

Másérszt ez, hogy 15 év fölött... Attól, hogy 16 éves vagy, még NEM fogsz minden komoly könyvet megérteni.

2015. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké bocsi! Hát igen én ilyen romantikusabb könyvekre gondoltam :)
2015. máj. 27. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
kb minden könyv ami neked tettszik...
2015. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a nobel intézet a legmeghatározóbb könyvekről összeállított egy 100as listát azok közül válogass
2015. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!