Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » FTT! Csak engem irritálnak...

FTT! Csak engem irritálnak benne a női karakterek (kivéve Beth, Bella és Xhex)?

Figyelt kérdés
Most tartok a 7. könyvnél, Rehvenge és Ehlena történeténél, de már annyira ki vagyok a csaj végett, hogy legszívesebben földhöz basznám a laptopomat (pdf-ről olvasom), ugyanez volt a helyzet Maryvel és Jane-nel is. A testvériséget szeretem és Rehv-t is (Wrath a kedvencem), de ezeket a nőket egyszerűen nem tudom megkedvelni, nem bírom őket elviselni, csak hisztiznek, féltékenykednek, meg basznak (de már rögtön a 2. találkozáskor). Mással is így van? Vagy csak én nem szeretem őket?
2015. máj. 21. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is Beth és Bella a kedvencem. Nagyon kedveltem még Sen'kit és Payne-t (a 9. és 10. rész).

Viszont én Xhextől másztam a falra. Mondhatom azt is, h szinte... kirázott tőle a hideg :D

A többiek semlegesek voltak.

Illetve még Elenát sem kedveltem meg túlságosan.

2015. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!