Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány része van az Éhezők...

Hány része van az Éhezők viadala c. Könyvnek És mi a címe ezeknek a részeknek? Ajánlanátok egy 12-13 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

3 rész:

Az Éhezők Viadala

Futótűz

A Kiválasztott


Az attól függ, hogy előtte milyen könyveket olvasott. Nem biztos, hogy 12 évesen érteni lehet a könyv összes párhuzamát és a történelmi utalásokat, de ennek ellenére szórakoztató lehet. Mondjuk én a helyében várnék még egy-két évet.

2015. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előtte inkább ilyen tini regényeket olvasott. Köszönöm a válaszodat! :)
2015. máj. 9. 16:28
 3/5 B25 ***** válasza:
12-13 évesnek nem ajánlanám feltétlenül mert vannak benne elég durva és erőszakos jelenetek mivel ez egy ilyen vérengzős, öldöklős könyv. Persze van irodalmi tartalmi és én is olvastam és tetszett de egy 12 éves gyereknek lehet sok lenne!
2015. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elolvashatod, én is ennyi idősen olvastam és nagyjából egy normális ember vagyok és még nagyon is tetszett. :)
2015. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! ;)
2015. máj. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!