Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a Futótüzet...

Érdemes elolvasni a Futótüzet és a Kiválasztottat?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam ki az Éhezők viadalát (a triológia első részét).

2015. ápr. 20. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, érdekel, hogy mi lesz velük?


Ha igen, akkor érdemes elolvasni, mert egy elég nagy történet fog kerekedni az egészből, én nem tudtam letenni a könyveket.


Ha nem tetszett az első sem, akkor fölösleges végigszenvedned magad a többin.

2015. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dreamandlive válasza:
Szerintem igen...én most olvastam,ha szereted az ilyen fajta könyveket,akkor le se fogod tudni tenni :)
2015. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen érdemes. Nekem különösen a Kiválasztott tetszett.
2015. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen igen igen,illetve csak akkor hogyha olyat akarsz olvasni amit nem lehet letenni.
2015. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A Futótűz a legjobb rész.

A Kiválasztottat ha jót akarsz magadnak ne olvasd el, filmben pedig nehogy megnézd. A legunalmasabb,legérdektelenebb könyv és film amit valaha láttam.

2015. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én a kiválasztottat majdnem kidobtam a szemétbe úgy felb*szott

nagyon sajnálom, de így van a sok értelmetlen gyilkolászás benne az sok volt és nem azért mert megszerettem a szereplőket, mert mikor Ned Starkot lefejezték vagy Robb-ot megölték a vörös nászon (Tűz és Jég Dala, Trónok harca) az nem zavart pedig őket tényleg szerettem, de amit ebben műveltek az borzalom

amúgy ha bírod a sok belsőséges monológot és érdekel a sztori akkor nem fogod tudni letenni, szerintem

2015. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Jól le lettem pontozva... :)

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a Kiválasztott a legjobb. A hangvétele talán eltér a korábbi két kötetétől, és valóban sok benne az olyan felesleges halál, ami talán kiboríthatja az olvasót. Ugyanakkor lélektanilag ez van leginkább kidolgozva, megmutatja az emberi társadalom pár igazi fonákságát, ugyanakkor nem érződik rajta a szájbarágós propaganda szándék. Aki heroikus küzedelmet vár igazi happy enddel, annak persze nem fog tetszeni a könyv. Engem ez a harmadik rész elgondolkodtatott, hatott rám, ezért jó könyvnek tartom.

2015. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el, legalábbis ha szereted a scifiket. Meg ha az első része tetszett. Ezzel nem mondtam sok újat, ezt elmondták előttem is csomószor. De amúgy szerintem a 3-as válaszolónak igaza van. Én mindegyik részt imádtam. Nem tudnék kedvencet választani. De saját véleményem szerint a Kiválasztott film sokkal jobb mint az előző kettő. Én is utáltam a sok halált, főleg olyanokét akiket megismertünk valahogy a könyv vagy könyvek során, de elfogadtam, és nyugodtan képes voltam túlélni. A való világban is van egy csomó értelmetlen gyilkolászás, és azoknak a halottai is valakikhez közel álltak. Ez ugyanaz. Csak könyvben és egy más világban, nem létező emberek halála volt. Igenis elgondolkodtató a Kiválasztott. A film meg eszméletlen jól meg lett csinálva. :)
2015. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod az első részt, és tetszik, akkor mindenféleképpen olvasd a többit is, mert bár kicsit laposabbak, akkor sem időpazarlás.

Ha az első könyv nem tetszett, akkor valószínűleg a többi sem fog.

2015. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!