Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A mai generációban a kamaszgye...

A mai generációban a kamaszgyerekek amennyiben olvasnak és a fiatal felnőttek inkább e-könyveket vagy papíralapú könyveket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarul még szegényes a választék e-könyvek terén. Én amúgy arra szavazok, kisebb, könnyebb magammal vinni, ha angolul olvasok rögtön fordítja az ismeretlen szavakat. Kivéve néhány dolgot, pl amikor sokat kell lapozgatni (tankönyv), színes képek vannak benne, ilyesmik.
2015. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért ennek a kérdésnek kétszer neki kell futni, mire az ember kihámozza, mit akarsz. Tehát azt szeretnéd tudni, hogy a mai generáció kamaszai vagy fiatal felnőttjei inkább e-könyvet vagy hagyományos, papíralapú könyvet olvasnak? (Logikus, hogy akkor, amennyiben olvasnak.)


Ez jó kérdés, valószínűleg egyelőre a papíralapú vezet a kötelezők miatt, illetve a hazai elektronikus könyvkiadás elég rosszul áll, nagyon sok művet nem, vagy jóval drágábban adnak ki (az áfa magasabb rá). Néha nehéz is megtalálni. A hobbiból olvasott könyvek terén viszont az e-könyvek elég szépen jönnek fel, főleg a torrentoldalak miatt (lásd bármely nagyobb magyar torrentoldal YA-könyves kínálatát, kb. a megjelenés után két nappal ott az ocr-ezett változat).

2015. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom az e-könyvek már a népszerűbbek legalábbis a fiatalabbak körében! 16/f
2015. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én speciel utálok elektronikus könyvet olvasni, csak akkor teszem, ha máshogy tényleg nem tudom megszerezni az adott művet, de ez nagyon ritka szerencsére.

(15 éves lány vagyok.)

2015. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!