Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Végzet Ereklyéiben Jace-nek...

A Végzet Ereklyéiben Jace-nek és Clarynek mi a vezetékneve?

Figyelt kérdés
Mindkettőjüknek annyi változata van, hogy belezavarodtam. :)
2015. ápr. 6. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan Jace nem is Jace, hanem Jonathan Herondale, de ő a Jace Lightwoodot használja. Clary pedig valójában Clarissa Adele Morgenstern, de ő szimplán a Clary Fray nevet használja, amit lehet még tovább bonyolítani Fairchildre, mert az az anyja igazi neve, a Frayre csak később változtatta meg. Asszem így van, de lehet hogy hülyeségeket beszélek, régen olvastam. Az meg szinte biztos, hogy egy nevet minimum elírtam. :D
2015. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igen Jace volt már Morgenstern, Lightwood, Wayland majd később Herondale. Ő a Lightwood-ot szeretné használni, de Zakariás testvér meggyőzi, hogy vegye fel a Herondale nevet. Clary már sokkal bonyolultabb mert őneki ott van a Fray az anyja álneve és a Fairchild mint igazi név de aztán az anyja összeházasodik Luke-kal akinek szintén van igazi és álneve Cgraymark Garroway) meg ott van a végén a Morgenstern is. De ha jól emlékszem a Morgenstern-t kezdi el használni.
2016. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!