Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a vége Percy Jackson az...

Keitha kérdése:

Mi a vége Percy Jackson az Olimposz hősei utolsó részének? (The Blood of Olympus)

Figyelt kérdés

Sajnos még csak angolul van meg, és nem igazán hiszem, hogy át tudnám rágni magam rajta, de nagyon kíváncsi vagyok rá. Úgy hallottam, nem lesz teljes happy end. Aki tudja, segítene?

(A KÉRDÉSRE ÉRKEZŐ VÁLASZOK SPOILERT TARTALMAZHATNAK!)



2015. ápr. 4. 22:25
 1/5 anonim válasza:

Ha az öt kötetből álló Percy Jackson és az olimpisziak sorozatra gondolsz, az már jó ideje van magyarul. :)

És imádtam a sorozatot.Hát nem épp happy end,de nagyon jó.

2015. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt olvastam végig, de nem arra gondolok, hanem arra a sorozatra, ami utána jön. Rick bácsi belekutyul a történetbe egy kis római mitológiát meg új karaktereket, de a régiek attól még maradnak. Ez az Olimposz hősei sorozat, az első része Az Elveszett hős, sajnos csak az van meg magyarul :) ennek a sorozatnak a végére vagyok kíváncsi.
2015. ápr. 6. 19:02
 3/5 anonim válasza:
Octavian meghal,Leót megöli Gaia,Nico marad a Félvér táborban,Frank Praetor lesz, Annabeth és Percy Rómába mennek egyetemre ,Nico megmonja Percynek, hogy régebben tetszett neki, Piper és Jason megemlékezik Leóra és az utolsó fejezetben van Leónak egy rész ahol visszamegy Calipso szigetére (tehát lehet,hogy nem halott).
2015. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, valami ilyesmi végre számítottam... köszönöm a válaszokat! :D
2015. ápr. 15. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy beleesnek a Tartaroszba. És tök para. Én nem lehet tudni, hogy mi lesz Annabethszel és Percyvel, mert vége a sztorinak.
2016. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!