Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet bárki írhat végzetség...

Könyvet bárki írhat végzetség nélkül is?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 23:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ez azt jelenti hogy iró lehetsz 8 általánossal is? Mert ez olyan mint az éneklés.
2015. ápr. 4. 18:53
 12/14 Szirty ***** válasza:

Elvileg igen, mivel a tehetséget nem lehet tanulni.

Ugyanakkor a tehetség tudás nélkül kevés, ezért kell tanulni.

2015. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet, habár sokan vissza is élnek ezzel a lehetőséggel. Komolyan, amilyen könyveket kiadnak mostanában, a legtöbb csak gyújtósnak jó.

De ha te úgy érzed, megvan a tehetséged és a fantáziád hogy jó könyvet írj, akkor hajrá!

2015. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miután nincs neved a piacon, egy kiadó sem fogja kijavítgatni a szóhasználatot meg a helyesírást. Azt neked kell, mert ha úgy beküldöd, két bekezdés után dobják a szemétbe. Keress bétát, lektort, stb. A kiadó nem fog helyetted dolgozni, van elég jelentkező, aki használható anyagot küld be.

Először mindenki azt hiszi, hogy nagyot alkotott és majd kapkodni fognak érte a kiadók, aztán jön a valóság. De azért próbáld meg, ha úgy érzed.

Kiadót meg nem fogunk tudni mondani, ha azt sem tudjuk, mit írtál. Keress hasonló könyvet és nézd meg, ki adta ki.

2015. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!