Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc Batman képregénye...

Érted?? kérdése:

Mi a kedvenc Batman képregényetek?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy csak szerintem jobb-e a killing joke a batman sötét lovag visszatérnél :D

2015. márc. 23. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Batman: Az első év.
2015. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Batman elős év, basszus az mennyire zseniális, viszont a Killing Jokeot és a Dark Knight Returns-t is nagyon szeretem. És szerintem a Killing Joke valamivel jobb az utóbbinál, legalább is nekem jobban bejön.
2015. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a TDKR és a Year 1 is sokkal erősebb Moore történeténél. Persze nem mintha, azt nem tartanám jó sztorinak, és az animációs filmet is nagyon várom, csak szerintem egy PICIT túlértékelt. Miller Batman sztorijai sokkal jobbak, és sokkal többet tettek hozzá a legendáriumhoz. Mint ahogy az Arkham Asylumot, a Gothicot és a The Cultot is erősebb tartom. Amit viszont sosem bírtam megérteni, hogy a The Long Halloweenen mit esznek az emberek, hiszen a történet az utolsó fejezeteig még teljesen rendben is van (egyes karakterek erőltetett bemutatásától eltekintve), de a végső fordulat teljesen értelmetlenné teszi az egészet. Jó, persze TS rajzai tökéletesek, én is bírom a stílusát, de ha a JL-TS párosról van szó, akkor már inkább a Dark Victory. Viszont a TDKR és Y1 páros közelébe az én szememben egyik sem ér.
2016. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!