Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok izgalmas történelmi...

Tudtok izgalmas történelmi műfajú regényeket mondani? (könyv)

Figyelt kérdés
Főleg,olyan kózépkorban játszódó mű érdekelne,amelyik az itáliai városállamokról szól.(velencei köztársaság,genovai köztársaság,nápolyi királyság stb.)

2015. márc. 10. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Középkorban
2015. márc. 10. 18:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nem Olaszországról szól, de Francia Históriát (Robert Merle)teljes szívemből tudom ajánlani, főleg a második rész a kedvencem (Csikóéveink), de az összes rész zseniális szerintem, lány létemre teljesen letud kötni, pedig utálom egyébként a történelmet. Tele van izgalommal, szerelemmel (szexszel) és sok történelmi alapot tartalmaz. Kicsit nehéz a nyelvezete, de ha ezen túl tudsz lépni, nagyon szórakoztató.
2015. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Franci história tényleg zseniális!


A témában amit keresel tudom ajánlani:

- Juliette Benzoni - A firenzei lány sorozatát (nekem személy szerint annyira nem tetszett, mert én jobban szeretem a történelmi tényekhez jobban ragaszkodó könyveket, de lehet, hogy te nem így vagy ezzel)

- Mario Puzzo - A család ( A Borgia család története- szerintem jó volt)

- Rita Monaldi-Francesco Sorti : Imprimatur, Mysterium, Veritas, Secretum ( még nem olvastam, de már megvettem őket)

2015. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!