Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek nem szomorú, hogy...

Szerintetek nem szomorú, hogy ennyire sikeres a Szürke ötven árnyalata?

Figyelt kérdés

"Az eladások már elérték az 50 millió példányt, így lenyomta a Harry Potter és a Halál ereklyéjét és a Da Vinci-kódot."

Én megértem hogy ez most egy újnak és izgalmasnak tűnő téma, mert a világ szinte a szex körül forog, de tényleg ilyen világban élnénk?


2015. febr. 21. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Most komolyan a világ legnagyobb problémája, hogy az emberek egy tvájlájt-fanfictiont olvasnak?


Mert szerintem ettől vannak égetőbb gondok is.

2015. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább az a szomorú, hogy nem veszed észre, hogy mit csinálsz: nem tetszik neked a könyv, de mégis vele foglalkozol, beszélsz róla, viszed a hírét. (És basszus már megint erről beszélek én is, de nem bírom ki, hogy ne válaszoljak.)


1. Egyébként rohadtul nem új a téma, erotikus verseket már az ókori görögök is irkáltak. A szex JÓ dolog, na ná, hogy foglalkoztatja a népeket :D

2. Sőt, szadomazochizmusról szóló művek már az 1700-as években is jelentek meg.

3. Ettől függetlenül a könyv több sebből vérzik:

- leokézza az érzelmi zsarolást

- nem lát nagyobb problémát a nemi erőszakkal sem (igaz a csaj nemet mondott, de élvezte, így tök oké, nem?)

- Christian Grey bácsi azért csinálja, mert az elszabott gyerekkora miatt pszicholgóiai gondjai vannak. Anastasia azért csinálja, mert az erőszakos pasija belezsarolja. Tök normális, nem?

- amit ők itt felvázolnak: [link]

2015. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!