Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha a borokról szeretnék...

Ha a borokról szeretnék többet tudni, van olyan könyv, ami a bor FAJTÁKRÓL szól és nem arról, hogyan kell bort készíteni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ez van meg. Szerintem érdekes:


[link]

2015. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy milyen értelembe akarsz többet tudni a borokról? Szerintem azt leírni nem lehet, hogy melyik bornak milyen íze, zamata és egyéb jellemző tulajdonsága van. Ezt csak szinte folyamatos kóstolgatással lehet megtudni (lehetőleg borokhoz értők társaságában). Vigyázat! Nem eszméletlen vedelésre, hanem kulturált fogyasztásra, kóstolgatásra gondolok.
2015. febr. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi!!

Ugy ertem, hogy mikor erdemes inni, milyen szolobol keszul es egyeb szempontok alapjan ir rola egy konyv. Ha van ilyen, akkor en azt keresem.

2015. febr. 17. 07:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!