Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tavi Kata-Nyitótánc?

Tavi Kata-Nyitótánc?

Figyelt kérdés

Miért nem olvassák többen? Most olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik olvasták a regényt. Szerintem iszonyat jó lett. Nagyon tetszett, nem értem, hogy miért ilyen népszerűtlen. Teljesen bele tudtam élni magam a szereplők helyzetébe. Sokkal életszerűbb, s ezáltal jobb, mint az SzJG. A szereplők korántsem tökéletesek, nem úgy, mint pl Cortez volt anno...

Szombaton vettem meg az első részt, majd rá a másodikat vasárnap. Azt hiszem, ez magáért beszél. Ha van még valaki, aki olvassa ezt a remek könyvet, az jelezze légyszi



2015. jan. 26. 17:21
 1/5 anonim válasza:
Én csak tervezem,hogy olvasom,mert az egyik barátnőm nagyon dicsérte. Nemsokára megveszem. Amúgy sajnos nem t befolyásolod a könyvek népszerűségét :( sajnálom
2015. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem én irányítom, de ettől még rossz, hogy ennél sokkal gyengébb és sablonosabb könyvek remekelni tudnak.
2015. jan. 27. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett ,egyszerűen imádtam,sajnos a második részt még nem volt alkalmam olvasni ,nem tudom miért ilyen népszerűtlen ,de nem tudom ismered e Kalapos Éva : D.A.C. c. könyvét ,ezt is kevesen ismerik de szerintem nagyon jó könyv
2015. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább nézd így, ha nincs az SZJG népszerűsége, akkor valószínű, hogy nem fut föl Magyarországon a "gimiregény", és akkor Tavi Kata könyvei könnyen lehet, hogy még mindig a fiók, illetve ma már inkább egy merevlemez alján hevernének, ha egyáltalán elkészültek volna.

Tudod a paranormal romance könyveknek is a Twilight adott egy hatalmas lökést, függetlenül attól tetszik-e neked vagy sem, de rengeteg korábbi ilyen sorozatot poroltak le, és rengeteg új is készült, általában meg lehet figyelni ilyen trendeket, ha valaki beletalál egy műfajba, akkor rengetegen meglovagolják ezt a hullámot. Például Bridget Jones naplója után tonnaszám írták a 20-as 30-as éveikben járó egyedülálló nőkről szóló könyveket. Harry Potter a fantasy népszerűségének tett jót, Dan Brown könyvei a történelmi kalandregény műfaját húzták föl, az Éhezők viadala pedig a jelenleg is tartó disztópikus young adult műfajt.

Jelenleg egyébként úgy tűnik, hogy az erősen szexualizált romantikus könyvek fognak feltörni, hála a Szürke ötven árnyalatának. Ez most a világtrend, ettől eltér a magyar trend, abban, hogy nálunk az SZJG a középsulis naplóregény műfaját húzta föl, ez a húzóhatás még 2-3 évig biztosan eltart, addig lesz kereslet például a Hűvösvölgyi sulira vagy épp a Nyitótánc folytatásaira.

2015. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
úúú,én is olvastam és imádtam!!!!
2015. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!