Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol érdemes angol nyelvű...

Hol érdemes angol nyelvű könyveket venni?

Figyelt kérdés
A Libriben nézegettem, de nem igazán nagy a választék. Esetleg vannak olyan boltok amik kifejezetten idegen nyelvű irodalomra szakosodtak? Az Amazont néztem még, de azoknál a könyveknél amik érdekelnek, nem volt international shipping...

2014. dec. 16. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Magyar:


[link]


Angol (nincs postaköltség):


[link]

2014. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az Akadémia Kiadó boltjában lehet találni többfélét Budapesten a Gerlóczi utcában az V. kerületben.
2014. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Október 6 utcában van a Bestsellers könyvesbolt. Évekig ott vásároltam az angol nyelvű könyveket. Az utóbbi időben azonban az e-könyvek elterjedésével a frostwire-t használom...
2014. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon elég sok idegen nyelvű könyvesbolt van, honlapcímmel együtt. Keresgélj! :)

2014. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Márciuska ***** válasza:
Ha nem akarsz külföldi oldalakkal vesződni, és nem bánod, hogy szállítási díjat számítanak és a szállítási idő 2-3 hét, akkor próbáld a prospero.hu-t. Ők azzal foglalkoznak, hogy külföldről behozzák a könyvet, amit kérsz, aztán itthon magyar csomagküldő szolgálattal, forintért házhoz viszik neked. (Nemcsak angol, de német, francia, olasz, spanyol könyveket is). Ha valami nincs meg a kínálatukban, azt is megszerzik: az amazonon kikeresed a könyvet, megírod nekik az ISBN számot, és megszerzik. Sőt, antikvár könyveket is beszereznek!
2014. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon hasznos volt minden válasz!
2014. dec. 18. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Oktogon környékén van egy nagyon jó kis antikvár angol könyvesbolt, majd megkeresem a címét. De úgy általában is célszerű Second Hand venni.
2014. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a bookdepositoryra szavazok. Bankkártyával és paypallal is fizethetsz, hatalmas választék van, szinte mindent megtalálsz keményfedeles és puhafedeles (olcsóbb) borítóval is.

Postaköltség nincs, akkor sem ha csak egy könyvet rendelsz, kb 2-3 hét alatt megérkezik.

A vevőszolgálatuk is nagyon jó. (egyszer sokáig kallódott egy könyv a postán és írtam hogy most már régóta nem jött, erre kérés nélkül küldtek egy újabb példányt ingyen - közben meg megjött az első könyv, nem tudom merre keringett annyi ideig...)


Az árak kb ugyanazok mintha itthon megvennéd akár magyarul akár angolul.

2015. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!