Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Walking dead képregény,...

Lakod Dezső kérdése:

Walking dead képregény, nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,nem tudja valaki, hogy hol tudnám megvenni (boltban) a The Walking Dead Élőhalottak 1.:Holtidő című képregényt ? Írtam már a librinek, és a booklinenak, de azt kaptam válaszul, hogy egyik partnerüktől sem tudták beszerezni, nagyon fontos lenne

2014. dec. 12. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiadónál érdeklődtél?
2014. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, de viszont googlen rákerestem, és se telefonszámot, se emailt nem találtam (képregény nagyker kft.)
2014. dec. 12. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak olvasni akarod, birtokolni ráér később is? Mert akkor egyszerűbb, ha letöltöd.
2014. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a kettő egyszerre, olvasni és birtokolni is, karácsonyra kapnám, plusz el szeretném kezdeni gyűjteni, de így nehéz lesz, ha egyből az első részt nem tudom beszerezni
2014. dec. 12. 20:37
 5/5 Szandii777 ***** válasza:
Ha értesz angolul, akkor egyszerűbb lenne úgy elkezdeni olvasni és gyűjteni, mert magyarul alig egy-két rész jelent még csak meg, míg angolul már a 100. környékén jár :) És amazonról vagy ebayről meg is tudnéd rendelni :)
2014. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!