Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani jó fantasy...

Tudnátok ajánlani jó fantasy könyveket?

Figyelt kérdés
barátnőm nagyon szereti az ilyen könyveket és karácsonyra mindenképp ilyen könyvet akar. tudnátok ajánlani jókat?

2014. dec. 3. 00:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Steven Erikson malaza könyvei nagyon jók,hasonlít a trónok harcához, több részes, van jó pár magyarul is,és kiegészító könyvei is vannak.
2014. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. dec. 9. 22:50
 13/13 anonim válasza:
Szia! Én nagyon szeretem, és imádom, szóval merem ajánlani Cassandra Clare Végzet Ereklyéi sorozatát. Nem rég jött ki az utolsó része, az első kötetet (Csontváros) meg is filmesítették.Röviden: Árnyvadászokról szól akik démonokat ölnek, de felbukkan a démonoknál is veszélyesebb ellenség, aki valamikor árnyvadász volt. Ez a "főellenség" most fellázad az árnyvadászok ellen, és átáll a démonok oldalára. Sok mindenkit befolyásolni akar, de ez nem sikerül, -vagy nem mindíg- és végül a főhősnőnknek (Clary)kell legyőznie. Ebben az első részben több csavar is van... Clary a főgonosz lánya szóval a saját apját kell legyőznie, aki nem mellesleg a bátyját félig démonná változtatta. Ennyi lenne röviden. Nagyon szeretem, mert humoros, vannak benne szerelmes részek, rögtön egy szerelmi háromszög, démonokkal, tehát van benne akció is.
2014. dec. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!