Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet érdemes megvenn...

Melyik könyvet érdemes megvenni a két verzió közül?

Figyelt kérdés

Szeretném megvásárolni a Gyűrűk Ura trilógia könyveket, ám két verziót is találtam! Azok akik esetleg már találkoztak valamelyik fajtával, megtudnák mondani, hogy melyiket érdemesebb megvenni?


Erről a két változatról lenne szó:


- [link]

- [link]



2014. nov. 24. 19:17
 1/4 anonim válasza:
Nekem a fekete kötésűek vannak meg a karikákkal, ami szerintem szebb, de tartalmi különbség biztos nincs :D
2014. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ahogy én levettem a másik egy újított verzió amelyben található valamilyen "index" is.. de az drágább is 2000Ft-al..fogalmam sincs melyiket vegyem!
2014. nov. 25. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a második jobban tetszik, az első szerintem túl üres. De te döntesz! :)
2014. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettő szövege ugyanaz,csak a másodikban vannak illusztrációk(olyanok,amiket felhasználtak a filmeknél is),nekem az van meg.Az a hibája,hogy a képek nem ott vannak,ahol szó van arról,amit ábrázolnak,hanem össze-vissza.
2014. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!