Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó öngyilkosságról szóló...

Jó öngyilkosságról szóló könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami Vöröspöttyös félére gondoltam. Olyasmit mint a 13 okom volt vagy az Összekuszálva ha valaki már olvasta ezeket. Előre is köszi.

2014. nov. 17. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Picoult- Sorsfordítók
2014. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Melancholic Eye ***** válasza:

Igaz, hogy nem Vöröspöttyös és egy kicsit réginek találhatod, valamint türelem kell az olvasásához, de én Goethe: Werther szerelme és halálát ajánlanám...

Elég nagy hangsúly van benne az öngyilkosságon és rendesen meg is tárgyalják a témát, ezért a maga idejében például némely országban be tiltották. Rám nagy hatással volt és emellett nagyon szép is.

2014. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi majd elolvasom. :)

És kicsit sem baj ha nem Vöröspöttyös vagy régebbi azt is csak azért írtam mert az eddigi kettő amit olvastam (és elsőre elrabolták a szívemet ) azok voltak. De természetesen ez nem zátja ki a más típusú könyveket. :)

2014. nov. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!