Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha az Alexandra online boltjáb...

Ha az Alexandra online boltjában kinézek egy könyvet, amit személyesen akarok megvenni egy Alexandra könyvesboltban, akkor ott is ugyanannyiba fog kerülni mint amit online írnak árat?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van. Oda van írva hogy Online ár : xy | Bolti ár : YX . Ha nincs semmi csak egy ár, akkor az az ár mindkét esetre
2014. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindjárt belinkelem, hogy miről lenne szó, nekem nem egyértelmű, hogy a piros ár egy akciós ár vagy pedig a piros az online rendelés ára, az eredeti ár meg a könyvesbolti ár.


[link]

2014. nov. 6. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A bolti ár: 3490

Online ár: 2967

Habár az online árra rájön a kiszállítási költség és úgy majdnem ott van mintha a boltba vetted volna, csak cserébe házhoz viszik.

2014. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért kérdeztem, mert én külföldről néztem ki a könyvet online, egy ismerősöm venné meg otthon a boltban és hozná ki nekem és nem volt tiszta, hogy mégis mennyi költséggel számoljak. De így már oké.
2014. nov. 6. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!