Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a Boszorkányok pörölyét magyarul?

Figyelt kérdés
Légyszi, valaki!
2010. jan. 26. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb tudásom szerint nem készült belőle magyar fordítás, csak egy-egy részletéből. Én legalábbis annak idején elég sokat keresgéltem, és sehol nem találtam.
2010. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
????? Malleus Maleficarumra gondolsz? Mert ha igen akkor abból hála az égnek nem készült magyar fordítás....Latinul biztosan fenn van valahol, de szerintem hacsak nem valami dolgozathoz kell akkor az az ideológiai ganyédomb nem éri meg a fáradozást. Viszont Ráth-Végh István a "Sátán és cimborái" című írásában vannak benne magyarul részletek, talán az megfelel
2010. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok boszorkányüldözésbe kezdeni, ha emiatt aggódsz, csak érdekel. Kár, hogy nincs magyar fordítás, mert hiába tanulok latinul ide s tova négy éve, nagyon lassan tudok fordítani, szótárral. Érdekel, hogy mit is tartalmazott, mert érdekelnek a boszorkányüldözések, és erre mindenhol utalnak. Azért köszi
2010. jan. 30. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel akkor a Ráth-végh könyvből beidézhetek néhány passzust ha megtalálom, de szerintem könyvtárban be lehet szerezni :D
2010. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!