Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az alkonyat mindight sun lett...

Az alkonyat mindight sun lett folytatva?

Figyelt kérdés
én mindet (velyiket többször) kolvastam, a breaking dawn-t és a mindight sun-t is gépen... az a kérdés, h tom, hagy meyer egy kis szünetet, mert megsértették, meg mert a családjával is akar lenni... de lehet, h már folytatta, mert ezek a hírek mindig később jönnek el magyarországra... meg bárhova... szal esetleg nem tudja vki folytatta-e? és ha igen címet tudtok?
2010. jan. 26. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyatja Midnight Sun lesz a címe, de még nem lehet tudni róla, hogy folytatta-e vagy sem. Rendszeresen olvasom a honlapját, ahol kerek-perec le van irva, hogy egyenlőre nem folytatja, és lehet nem is fogja:( Vagy ha folytatta is, az előzményekre való tekinettel senkinek nem szólt róla:p
2010. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

"de lehet, h már folytatta, mert ezek a hírek mindig később jönnek el magyarországra..."


A hírek átlagosan két másodperc alatt jutnak el Magyarországra, amint bepötyögöd a böngészőben a

www.stepheniemeyer.com címet... Hidd el, ha folytatni fogja, akkor az kinn lesz a honlapon. Addig viszont van többezer remek ifjúsági regény, sokkal magasabb színvonalon, mint a Twilight, ajánlom ezeket olvasásra.

2010. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oksi, nekem jók mások is, ajánlani tudsz vmit? avgy vki más? nem kell vámpíros:S:S:S vmilyen más félét... lehet meyer-től is :P
2010. jan. 26. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Multheten fejeztem be Meyertol a Burok cimu konyvet. Iszonyat jo, csak ajanlani tudom! Mondjuk at kellett "ragjam" magam az elso 100 oldalon, mert kb ennnyi ido mig tulteszed magad rajta hogy nem Bellarol meg Edwardrol olvasol, es elkezd erdekelni a konyv, de aztan annyira szuper hogy le sem lehet rakni!:) Nekem szemely szerint sokkal jobban tetszik mint a twilight:D
2010. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oksi, azt még meg tod mondani, h miről szól? bár sztem elolvasok, kössz :D
2010. jan. 27. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem láttam, hogy írtál:p


"Stephenie Meyer, napjaink egyik legsikeresebb amerikai írónője, a Twilight sorozat után új műfajban mutatkozik be, nem is akárhogyan. Rajongóknak kötelező elolvasni ezt a remekbe szabott sci-fi történetet.


A Földet elfoglalta a világűrből érkező idegen faj, amelynek tagjai irányításuk alá vonják az emberek elméjét, miközben testüket érintetlenül hagyják. Az emberiség túlnyomó része feladta, az ő testük már csak egy burok. A betolakodók a Földet paradicsommá változtatták. Saját maguk számára. Amikor egy nagyhírű, különc, világról világra vándorló lélek érkezik a bolygóra, az utolsó lázadók egyikének testét kapja ittlétéhez. A Vándor, aki Melanie Stryder testébe költözik, ismeri a nehézségeket amelyekkel szembe kell néznie egy emberi burokban élve. Egyvalamire azonban nem készült fel: hogy új testének előző lakója nemhogy nem költözött ki a burokból, de egyenesen visszaköveteli a tulajdonát. Melanie megtölti a Vándor elméjét az emlékeivel és képekkel a szerelméről, aki egy távoli helyen bujkál, és még mindig nem adta fel a harcot az idegenek ellen. Mivel a Vándor képtelen ellenállni a rátörő érzelmeknek, vágyakozni kezd a férfi után, akivel még soha nem találkozott. Aztán egy váratlan fordulatnak köszönhetően Melanie és a Vándor szövetségesekké válnak, és a két lélek ugyanabban a burokban vág neki az arizonai sivatagnak, hogy megtalálják a férfit, akibe mindketten szerelmesek…"


Kedvenc könyvem, érzelmekkel és emberi problémákkal teli kötet, egyszerűen imádom! :) Az hogy sci-fi, meg földönkívüliek meg miegymás ne ilyesszen meg, csak kezdj bele bátran, és ha az eleje nem is tetszik annyira nem hagyd abba, mert utána már letehetetlen! :D

Jó olvasást!:)

2010. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah azt elfelejtettem írni, hogy első voltam:)
2010. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. febr. 19. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!