Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana nekem valaki pár...

Ajánlana nekem valaki pár könyvet (többi lenn)?

Figyelt kérdés

Szeretnék megkérni pár könyvszerető, és olvasó emberkét, hogy ajánljanak nekem könyveket., ezen paraméterek szerint:

-Naplók,mint Adrian Mole naplója, vagy a Neveletlen hercegnő (22 vagyok, de a neveletlen hercegnőt a mai napig imádom, lehet gyerekes, ez van)

-Váratlan fordulatos, romantikus, icipicit misztikus, gyilkosságos regények (Hadd mondjam el..., Jackie Collins Lucky Santangelo regényei hirtelen nem igazán tudok több példát mondani)

-Erotikus történetek Igen, olyat mint a szürke 50 árnyalata, meg a Tizenegyezer vessző, meg Az engedelmesség naplója (bár utóbbit a naplókhoz is sorolhatnám)

Lehetőleg, aki ajánl valamit dobhatna mellé online letöltési linket, mert sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy megvegyek több könyvet is. Sőt egyet sem engedhetek meg magamnak.

Köszönöm a válaszokat!


2014. okt. 28. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 22 vagyok, de a Neveletlen hercegnő naplója köteteket máig nem tudom megunni. :D

Ajánlom az írónő, Meg Cabot többi könyvét is:

-Egy igazi amerikai lány 1.,2.

-Tinibálvány

-Hogyan legyünk népszerűek?


Mind naplóformájú, és egyszerűen imádtam őket. :D

2014. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hellcatlana válasza:

- Erotikus: J. A. Redmerski - A Soha határa & Az Örökké határa (ez a könyv nem csak erotikus, de humoros, elgondolkodtató és tanulságos is), Lakatos Levente - Bomlás.

- Naplós: Jay Asher - Tizenhárom okom volt, Kérdezd meg Alízt! (a szerző itt ismeretlen), Anne Frank.

- Váratlan fordulatos: Krystyna Kuhn - A völgy; A játék (ez a trilógia első része, a történet hihetetlenül izgalmas és fordulatos), Claudia Gray - Örökéj (ez egy ötrészes könyv, ez az első része. Igaz, hogy van benne misztium, de nagyon jó!) Danielle Steele - Örök barátok.

- Romantikus: Jojo Moyes - Mielőtt megismertelek (ez Kötelező olvasmány!), Jojo Moyes - Tiltott Gyümölcs, Jojo Moyes - Akit elhagytál.

Az a gond, hogy letöltési linket nem nagyon tudok ajánlani, nincs is szerintem, csak PDF dokumentumokban, de azokból is csak egy rész van meg. Ha elmész a könyvtárba, ezeket a könyveket mind megtalálod, és hidd el, érdemes elolvasni őket! :)

2014. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!