Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy szellemek járta romos...

G. Tamás kérdése:

Egy szellemek járta romos hozról szóló könyv után kutatok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Vagy 2 éve a kezembe akadt egy horror könyv, amit akkor nem tudtam végigolvasni. Most lenne rá időm, viszont a címmel bajba vagyok. Egy horror sztori, melyben egy romos, nagy lakásba költöznek a szereplők, a házról rossz hír terjeng az ott lakók között, sőt rettegnek a közelébe menni. Esténként az emeletrpl furcsa zajok szűrődnek ki. A legemlékezetesebb jelenet, amikor a pincéből érkező ismeretlen zajra a két főszereplő lemegy, és egy akasztott ember szelleme jelenik meg ( itt tettem le a könyvet :D ) A sztoriban van még titkos ösvény, ami egy elhagyott kis faluba vezet, ahol egy templolmban valami könyvre találnak.

Sajnos elég homyálosak az emlékeim, de remélem ebből valaki ráismer.



2014. okt. 16. 10:43
 1/7 anonim válasza:
nem tudom,nem is biztos hogy az de nem az Elm utca könyves változata?
2014. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyémántlány ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez az, de hasonló: Ransom Riggs, Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei.

Fantasy inkább, nem horror, de vannak benne elég rémisztő elemek.

Romos, második világháborúban lebombázott ház van benne, pincés jelenet is, na meg templomhoz is van némi köze.

Én nagyon szerettem :)

2014. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lovecraft esetleg?
2014. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy jót-e mondok,de pár jelenet hasonlít erre e könyvre...

Talán a Sötét titkok háza?

2014. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán Kingtől a fekete ház?
2014. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajna eddig egyik sem nyert, de köszönöm a felvetéseket, mert így mutattatok közben még pár izgalmasnak tűnő könyvet.
2014. okt. 19. 22:41
 7/7 Meshka666 válasza:
Szerintem Stephen King Jerusalem's Lot című kisregénye az Éjszakai Műszak c. kötetből.
2014. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!