Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen a Holnap...

Szerintetek milyen a Holnap határa c. könyv?

Figyelt kérdés
Eddig nem is tudtam, hogy kijött magyarul, de tegnap belefutottam az interspar-ban. Legelőször a mangáját olvastam el, és az nagyon tetszett, aztán megnéztem a filmet, ami már kevésbé, mert telenyomták amerikai sz*rságokkal, de amúgy a sztori szerintem önmagában nagyon érdekes, ezért most gondolkodom, hogy megvegyem-e a könyvet. Kicsit tartózkodom ugyanis a borítója miatt, ami maga film-borító Tom Cruise-al meg Emily Blunt-al. Olyan minőséget viszont semmiképp sem akarok, mint amilyen a film volt. Szóval a kérdés: Mennyiben más a filmtől a könyv? Érdemes megvenni? A mangához képest hoz valami újat esetleg?

2014. okt. 12. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Filmben baromi jó volt, szerintem érdekes lenne könyvbnen is :)
2014. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!