Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » MElyik szerintetek a legjobb...

The King2 kérdése:

MElyik szerintetek a legjobb Stephen king könvy? Kinek van meg a Halálsoron? Engem nagyon érdekel a Halálsoron, csak sajna nincs meg könyvben, de ha. Kinek van kedve dumálni róla? :D

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nagyon nagy kedvencem a Végítélet ! ( Nem tudom miért nem ismerik többen )

Állattemető

A remény rabjai

Ragyogás ( most olvasom a felénél tartok,ÁÁ)

Rémület a sivatagban

Rémkoppantók

Cujo..stb..:D

Halálsoron-t még nem olvastam, de szerintem megtalálod a neten is ;)

2014. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahammm a Végitélet.. na arról én nem sokat hallottam még.. nekem nincs meg.. pedig nagy gyüjtő vagyok :D De azt nem kalkuláltam bele a megvásárolandó könyvek közé.. miről szól? Amúgy a Halálsoront már próbáltam megszerezni de rettentő nehéz meló. Aki ha tud segíteni benne (normális áron) annak köszönném :D Amúgy a king könyvek közül már úgy 30 db asszem megvan :D
2014. okt. 10. 19:16
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem a kedvenceim a következők:

-AZ

-Remény rabjai

-Halálsoron (még nincs meg)

-Álom Doktor

-1408 :D

2014. okt. 10. 19:17
 4/7 homo ludensz ***** válasza:

Nem szoktam filmeket rendezők szerint besorolni. Az a mottóm hogy ma megnézek egy filmet és holnap is gondolatokat ébresszen bennem.

Így volt mikor először megnéztem a Halálsoron című filmet s azóta ismét megnéztem talán még figyelmesebben.

Hasonlóan tovább gondolásra késztetett a Szitakötő című film is.

2014. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Filmben.. igen.. ott különleges... először én nem is tudtam hogy amúgy a Halálsorn című film nem más mint Stephen King a "horrorkirály" egyik legnagyobb regénye :D Eléggé érdekes film.. az egyik legzseniálisabb mű :D


A szitakötőről pedig még nemsokat halottam :D Az meg miylen?

2014. okt. 10. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A halálsoron az egyik legszebb könyve, ha szabad így fogalmazni. Olyan érzéseket ad át amit csak az igazán nagyok tudnak. A film is nagyon jó amit belőle rendeztek. Ez a szereplőgárdának is betudható. A filmen kicsit sírtam is.:-)
2014. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 homo ludensz ***** válasza:
Hirtelen akkor a Szitakötő című film jutott eszembe mert egy kicsit misztikus,de csak annyira mint a Halálsoron. Így nekem bejött mivel tudom hogy más is létezik mint amit az ember az érzékszerveivel felfogni képes. Aki teheti nézze meg.
2014. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!