Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretném elolvasni Stephenie...

Szeretném elolvasni Stephenie Meyer Twilight c. könyvét. Még mely könyvei tartoznak ehhez és milyen sorrendben olvassam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 14:15
 1/7 anonim válasza:
100%

1.: Twilight

2.: New Moon

3.: Eclipse

4.: Breaking Dawn

5.: Mindnight Sun


A 4. csak nyáron jelenik meg, az 5. meg nem mostanában fog.


Remélem segíthettem.

Puszi

2010. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

En olvastam az osszeset a fentiek kozul, tenyleg megeri elolvasni. DE, aztan ha van kedved olvasd el ugyancsak Meyertol A Burok cimu konyvet is! Csak ajanlani tudom, eddig azt hittem a Twilight a kedvencem, de nem, mert ez! Szuper! Sokkal melyebb erzelmekrol szol, vannak problemak amelyeket meg kell oldani, es vannak dillemak amelyek talan egy eletre szolnak. Sirni is lehet rajta, de nem azert mert nyalas vagy valami. Imadom!:)

2010. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak a sorrendet és a második válaszolónak a tippet! Megfogadom és elolvasom azt is! :)
2010. jan. 23. 21:12
 4/7 anonim válasza:

1. Twilight

2. New Moon

3. Eclipse

4. Breaking Dawn

5. Mindnight Sun


A 4. könyvet még valóban nem adták ki magyarul, de vannak olyan "elvetemült" rajongók, akik lefordították. Nagyon igényes fordításokat találni a neten.


Az 5. könyvre pedig azért kell még nagyon sokat várni, mert félkész állapotban van. Csak az első 12 fejezet került nyilvánosságra. A történet röviden annyi, hogy Meyer kéziratát - ki tudja hogyan - valaki megszerezte és felnyomta a netre. Erre Meyer is feltette a saját honlapjára azzal a megjegyzéssel, hogy ez egy kidolgozatlan vázlat, tehát ennek olvasása korántsem nyújthat akkora élményt, mint egy megszerkesztett, ezerszer átgondolt kiadás.

És természetesen már ehhez is hozzá lehet jutni magyarul.

2010. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a midnight sun nem az 5 része....az az első részhez tartozik csak az események edward szemszögéből jelennek meg
2010. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ja és neten fenn van

de evileg nem is fog megjelenni,csak azt tudod elolvasni ami neten van(kb 12 fejezet)

2010. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1:Twilight

2:New Moon

3:Eclipse

4:Breaking Dawn

5:Midnight sun.


A burok tényleg nagyon jó.

Az 5. részt is lelehet tölteni ,de az sajnos csak 12 fejezetes...

Ha gondolod írj egy nekem egy e-mailt(antonia25@citromail.hu) és elküldöm neked a könyv össze részét.

2010. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!