Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hallottátok, hogy megjelent a...

Hallottátok, hogy megjelent a HVS 5?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy megjelent a HVS 5. Aki tudja, és olvasta is már, az le tudná írni röviden, hogy miről szól? Légyszi ne a tartalmat, mert azt már én is olvastam.

És ne olyanokat írjatok, hogy: "olvasd el, és megtudod"! Előre is köszi. (:



2014. okt. 2. 09:20
 1/6 anonim válasza:
Hát először is Attila az Debrecenbe megy Fősulira(gyógyszerész lesz az apja ráerőszakolta) ott találkozik egy csajjal (Kriszti asszem) és barátkozni kezd így teljesen megváltozik. Dóri szakít vele (minden könny nélkül) és tök boldogan éldegél aztán rohadt jóba lesz Karesszal segít neki feléleszteni a suli újságot nagy sikerük lesz elmennek még év elején nyaralni Vargáék nyaralójába amit elmos az eső Karesszal sárgolyóznak és a végén majdnem összejönnek de pont nemírta meg :S rem lesz hat és megírja *-* szurkolok nekik eleinte nem örültem ennek de aztán rájöttem h tök kúl lenne :3 amúgy olvasd el úgy az igazi :)
2014. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! (:
2014. okt. 7. 07:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát,pedig én Attila párti voltam.:(

Kareszt én nem szerettem soha,de ha így folytatódik,hát így.:"(

2014. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Olvastam a könyvet,és tényleg,jó lenne ha összejönnének Dóriék.

2014. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nincs meg valamelyikőtöknek pdf-ben a 4-5?? sehol nem találom. :(
2015. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Imádom a sorozatot, 2 kötet hiányzik: 1., 6.

Én sose voltam Attila-párti.. :)

2015. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!