Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lenne kedve valakinek írni...

Lenne kedve valakinek írni velem egy dark fantasy alapú regényt?

Figyelt kérdés

Főként olyan személyek jelentkezését várom, akik már egy ideje írnak, kreatívak és nyitottak az új dolgokra.

Ami pedig a regényt illeti; nos, egy-két dolog már megfogalmazódott bennem a történetet illetően, de természetesen közösen hoznánk meg a végső döntéseket.



2014. okt. 1. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan?
2014. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írtam egy üzenetet. ^^
2014. okt. 1. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet közösen írni?

Mindenkinek megvan a saját stílusa.

2014. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: elvileg ez adja az érdekességét, hogyan tud két eltérő stílusú ember összedolgozni. Nem egy regényt írtak többen, a szerzők tehetségén múlik, hogy milyen lesz a végeredmény.
2014. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én én én szeretnék! Tapasztaltabb vagyok ami az írást illeti és rengeteg ötletem van amivel nem tudok mit kezdeni :)
2014. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Juj, én is szeretem az ilyet! Csináltam és csinálok is ilyet úgyhogy én is kapó vagyok a dologra :D
2014. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
álljunk össze akkor :) Írni már régóta írok, viszont ilyen közös történetet még sosem csináltam. Biztos nagyon jó lehet. De hol? Emailen? Skypon? vagy min keresztül írjuk a sztorit? :D
2014. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én akarok ilyet csinálni :DDDDDD Bár sztem inkább email.
2014. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!