Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gyűrűk ura könyv vélemények?

.::Neo::. kérdése:

Gyűrűk ura könyv vélemények?

Figyelt kérdés
Filmen láttam már és eléggé tetszett. Nektek mi a véleményetek a könyvről? Érdemes elolvasni, mennyire köt le stb.

2014. szept. 25. 19:32
 1/5 anonim válasza:
18%
A film egy sz.r a könyvhöz képest
2014. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

Jó régen olvastam már, de úgy emlékszem, eléggé nyögvenyelősen indul.Amikor ezen a részen túljutsz, élvezetesebb lesz.

Egy ismerőstől vagy a könyvtárból szerezd be az első részt, és kezdj hozzá az olvasáshoz.Majd kiderül, mennyire köt le.ha bejön, akkor már érdemes elgondolkodni a könyv megvételén.

2014. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is előbb láttam a filmet, és ezek után nem jött be a könyv, nem találtam izgalmasnak. Igaz, hogy a könyv részletesebb és teljesebb, de elvégre tudtam előre, hogy mi lesz, és olyan volt, mintha egy mesekönyvet olvastam volna. Untam már nagyon a 3. kötetnél, be sem fejeztem. Persze ez egyéni szubjektív vélemény. Mindenképp kezdj bele, majd meglátod, hogy neked mennyire fog tetszeni! :)
2014. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remek könyv, mindenképp ajánlom elolvasásra. Nekem az egyik örök kedvencem.
2014. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már legalább 10x olvastam:)

Egyszerűen imádom:)

És az a legjobb benne hogy akárhányszor olvasom el mindig felfedezek valami újjat.

A film tényleg sokkal rosszabb mint a könyv.

Pedig én a filmet is nagyon szeretem.

Nagyon érdemes:)

Ha tetszik és van kedved róla beszélgetni, írj:D

2014. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!