Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » John Green - Alaska nyomában....

John Green - Alaska nyomában. Valaki olvasta a könyvet? Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt bőven találsz róla véleményeket:


[link]

2014. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam, és egyszerűen imádtam!! :)) Jobban tetszett, mint a Csillagainkban a hiba. Kicsit lelkizős, mindenképp elgondolkodtató könyv, remek szereplőkkel. És ezzel a "mottóval" nagyon együtt tudtam/tudok érezni: "Megyek megkeresni a Nagy Talánt." (Francois Rabelais)

Szerintem érdemes elolvasni. :)

2014. szept. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam. Ezt a Csillagainkban a hiba előtt olvastam egy véletlennek köszönhetően, és egyáltalán nem bántam meg. Örülnék, ha ebből is készítenének filmet, mert zseniális alapanyag lenne.
2014. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is olvastam, de engem nem nyűgözött le annyira. Bár mint a csillagainkban a hiba, nem volt rossz, de szerintem nagyon sok jobb könyv van nála.
2014. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy rajongója vagyok a Csillagainkban a hibának is, de nekem az Alaszka még jobban tetszett. Kicsit elvont, elsőre kicsit furcsa, de már másodjára olvasom. Tudom ajánlani mindenkinek. :)
2014. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Mindenképpen megéri elolvasni, mert izgalmas, érdekes és elgondolkodtató könyv. De a Csillagainkban a hiba szerintem felülmúlhatatlan :)
2014. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedvenc könyvem:)) annyira jó az egész...ez volt az első könyv ami érzelmeket váltott ki belőlem, eddig egy könyvön se sírtam. Csak ajánlani tudom. Szerintem jobb mint a csillagainkban a hiba, pedig azt is szeretem:) 14/L
2014. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!